Total: (1334) Pershendetje Vizitor | Identifikimi | Regjistrohuni
Kerkoni
... direktoria e faqeve shqiptare

Direktoria Shqiptare

Direktoria Shqiptare - Motori yne shqiptar i kerkimit ne Direktorine Shqiptare, ju mundeson gjetjen e shpejte te te gjitha faqeve shqiptare ne internet. Hapi juaj i pare drejt orientimit te duhur ne kete labirint informacioni, behet nepermjet Parajses Shqiptare.

Kategori totale: 38  |  Shtuar sonte: 0 Ndryshuar se fundmi me: 05/27/2009
Arti & Kultura (3 / 109)

Arti shqiptar, kultura shqiptare, vepra dhe momunente, muzeume dhe qytete muze, pasuria boterore, krimtari letrare dhe artistike, traditat dhe zakonet shqiptare.

Biznesi & Ekonomia (4 / 152)

Biznesi & Ekonomia shqiptare, po ecen me hapa te sigurta drejt nje te ardhme me te qete, me te sukseshme dhe me fitimprurese. Para, mall, vlere monetare, artikuj, transport, import, shitje, blerje, ek ...

Faqe Personale (0 / 210)

Faqe shqiptare personale, nga fusha e artit, kultures, sportit, shkences, muzikes, modes dhe biznesit, ne gjuhen shqiptare, ne te cilat do te gjeni pjese nga jeta, vepra, ngjarje dhe informacione pri ...

Koha e lire & Argetim (2 / 135)

Forume shqiptare, chat shqiptar, bashkbisedime dhe njohje gjate kohes se lire. Nje orientues se si mund te kaloni kohen e lire dhe ne te njejten kohe te argetoheni, nje koleksion faqesh shqiptare qe j ...

Kompjuter & Internet (5 / 199)

Sherbime shqiptare kompjuterike, servise, shitje, blerje, reklama, hoste, portale, ISP, provider. Nje rang i gjere informacioni ne gjuhen shqipe, persa i perket teknologjise bashkohore ne fushen e inf ...

Lajme & Media (3 / 129)

Lajme nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Ballkani dhe rajoni. Vertetesia, shpejtesia, besimi dhe sigurimi i njoftimeve te dhena permese nesh jane parimi qe na ndjekin ne cdo hap qe hedhim drejt suksesi ...

Mjeksia & Farmaceutika (0 / 44)

Mjeksia shqiptare, farmacia shqiptare, stomatologjia shqiptare, kompani prestigjoze farmaceutike, produkte mjeksore, pajisje bashkohore mjeksore, sherbime shendetesore, sherbime farmaceutike, sherbime ...

Muzika & Diskografia (1 / 80)

Muzika dhe Diskografia Shqiptare, faqet ku degjohet muzike shqip, mp3 falas, kenge dhe hitet me te bukura nder vite, artistet me te degjuar, kenget me te interpretuara. Fjala e embel, e bukur dhe e dl ...

Politika & JoQeveritare (3 / 49)

Politika dhe shoqata jo qeveritare, informacione mbi aktivitetin e tyre, lajmet me te reja dhe te fundit, hapat e politikes shqiptare drejt integrimit ne euro atlantik. Arritjet dhe pikesynimet e kesa ...

Shkenca & Edukimi (1 / 48)

Shkenca shqiptare, edukimi dhe arsimimi ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Gjuha shqipe, programi mesimor, trajnimet dhe kurset. Edukimi i rinise shqiptare, nga viti ne vit po i afrohet atij europian n ...

Shoqeria & Besimet Fetare (0 / 20)

Besime shqiptare fetare, Myslimane, Katolike, Ortodokse, Protestante, Jehovai, Bektashiane, Budiste. Feja e shqiptarit eshte shqiptaria! Populli yne ka jetuar, jeton dhe do te jetoje ne harmoni me nje ...

Sport & Aktivitete (0 / 52)

Sport & Aktivitete ne Shqiperi, Kosove e Maqedoni, futboll, basketboll, volejboll, arte marciale, boks, superliga, kombetarja, kompionati shqiptar, kupa e shqiperise, emocionet e ndeshjes trasmetohen ...

Studio Ligjore (0 / 18)

Studio ligjore shqiptare, qendra avokatie, adresa avokatesh te njohur ne Shqiperi. Perpara se te trokisni ne dyert e gjykates drejtohuni personave te kualifikuar per tju siguruar mundesine per te fitu ...

Udhetime & Turizem (1 / 104)

Udhetime & Turizem, Guida shqiptare turistike, qytete, piktoreske, harta, udhezues, riviera jone e mrekullueshme buze bregdetit te detit Jon dhe atij adriatik, po terheqin nga dita ne dite me mijra v ...Lidhje per faqe:Lidhje (17)

Lidhje totale: 1334  |  Shtuar sonte: 0 Ndryshimi i lidhjeve: 08/20/2014Paraqisni sipas:
Forumi Parajsa - komuniteti i shqiptareve Forumi Parajsa - komuniteti i shqiptareve Hot Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 09/07/2003, Klikime: 261,344, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 3,639
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Deshironi te shkruani, nuk dini se ku? Trokisni ne dyert e parajses dhe do te jeni te mirepritur. Gjuha shqipe eshte gjuha kryesore e perdorur ne kete forum shqiptar.

Horoskopi ditor dhe vjetor Horoskopi ditor dhe vjetor Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 09/07/2003, Klikime: 24,438, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 2,102
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Horoskopi, ose harta jetėsore, ėshtė imazh ose diagram qė prezanton orėn e ndalur kozmike nė momentin kur keni lindur, pra imazh qė shpėrfaq pozicionin e planetėve nė atė moment. Lėkundjet planetare, ose energjit ...

Jobs - punesime Jobs - punesime Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 12/06/2008, Klikime: 2,727, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 11
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Kerkoni pune ne Parajsa.com. Gjeni nje pune te re. Kerkoni dhe aplikoni sot per punesime te reja. Punesohuni ne nje kompani qe deshironi. Eksploroni mundesite te reja ne karriere. Behuni i ...

Lajme - arkiva informative Lajme - arkiva informative Popular Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 09/12/2007, Klikime: 11,767, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 1,234
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Lajme, Shtypi i Dites, Gazeta Shqiptare, sektori informativ i lajmeve te ndryshme politike, ekonomike, kulturore, informatike, shendetesore, teknologjike ne gjuhen shqipe.

Lojra - argetim pa kufi Lojra - argetim pa kufi Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 10/01/2006, Klikime: 9,107, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 1,246
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Sektori me i deshiruar per te gjitha moshat, ndiheni te lodhur, kerkoni te argetoheni, keni ardhur ne vendin e duhur. Relaksohuni duke luajtur lojrat me te vleresuara dhe me te pelqyera ne ...

Lyrics - tekste kengesh Lyrics - tekste kengesh Popular Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 10/16/2007, Klikime: 4,978, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 56
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Nje sektor qe i dedikohet publikimit te teksteve te kengeve te kengetareve shqiptare edhe te huaj neper vite. Publikoni dhe lexoni teste kengesh.

Mail - posta elektronike Mail - posta elektronike Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 11/26/2004, Klikime: 20,080, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 882
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Posta juaj elektronike @parajsa.com ne Parajsa.com. Ne shqip dhe vetem ne shqip, vetem per ju dhe falas! Shpejtesi, cilesi, siguri dhe performance te shkelqyer. Nje ere e re ne fushen e te ...

Muzika - komuniteti i muzikanteve Muzika - komuniteti i muzikanteve Popular Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 08/08/2007, Klikime: 5,666, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 71
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Jeni kengetare, dee jay, kompozitore, artiste? Krijoni, kendoni apo imitoni muzike, mendoni se keni talent? Publikoni kenget dhe miksimet ne kete hapsire te dedikuar vetem per ju. Kendoni ...

Njoftime - shpallje online falas Njoftime - shpallje online falas Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 03/15/2007, Klikime: 5,579, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 259
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Ofroj pune, kerkoj pune, shitje, blerje, punesim, njoftime, shpallje, lajmerime, makina, motora, real estate, apartamente, shtepi, zyra, dyqane, lokale, magazina, garazhe, truall, troje dh ...

Njohje shqiptare online Njohje shqiptare online Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 11/07/2006, Klikime: 6,168, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 8
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Njohje Shqiptare - Sherbimi njohjeve virtuale online, nepermjet te cilit ju mund te gjeni shpirtin tuaj binjak. Jeni ne kerkim te shpirtit tuaj binjak? Deshironi te njiheni me te? Pranoni ...

Parajsa Chat - bisedoni shqip Parajsa Chat - bisedoni shqip Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 09/07/2003, Klikime: 15,067, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 3,054
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Sofra shqiptare. Jeni larg, keni mall per vendlindjen, deshironi te flisni ne gjuhen tuaj? Parajsa Shqiptare jua ofron kete mundesi bashkebisedimi. Dyert e NetWorkut te pare shqiptare jane ...

Parajsa.com Parajsa.com Popular Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 09/07/2003, Klikime: 23,049, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 6,016
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Shqiperia ne nje dimension te ri ate te fantazise dhe imagjinates. Nje pjese e parajses shqiptare ne nje kendveshtrim bashkekohor, e shtrire mes ndjenjave dhe deshirave te koshiences dhe s ...

Radio Parajsa - zeri yne per ju live! Radio Parajsa - zeri yne per ju live! Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 07/01/2006, Klikime: 8,026, Pershtypje: 0, Vleresime: 4, Vota: 1,455
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Zeri yne do te trasmetohet per ju live nepermjet tingujve te Radio Parajsa. Jepini jetes suaj pak gjalleri e ritmicitet, ne tingujt e arte te preferencave tuaja muzikore, per tu sinkronizu ...

Recipes - receta gatimi Recipes - receta gatimi Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 09/20/2008, Klikime: 3,293, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 12
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Receta Gatimi eshte nje koleksion i kompletuar me recetat me te perkryera ushqimi dhe pije, i mbushur me udhezime te detajuara te realizuara nga perberes te ndryshem.

Video klipe shqiptare Video klipe shqiptare Popular Pick
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 08/04/2007, Klikime: 8,505, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 150
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Parajsa Video - Me mire se TV! Shikoni ate qe deshironi, kurdo qe ta doni! Ngjisni video te reja te cfaredolloj formati, shpejt dhe pa veshtiresi. Shkembeni lehtesisht video me kedo, video ...

Albumi - galeria fotografike Albumi - galeria fotografike Popular
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 03/23/2011, Klikime: 2,554, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 136
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Ne kete sektor do te gjeni nje permbledhje fotografike te pamjeve te ndryshme te qyteteve tona shqiptare, pejsazhe artistike, krimtari personale, foto te anetareve tane si edhe tepersonali ...

Bukuria - per nje pamje me te bukur! Bukuria - per nje pamje me te bukur! Popular
 • !LU_CURRENTRATING!
 

Shtuar: 03/23/2011, Klikime: 2,539, Pershtypje: 0, Vleresime: 5, Vota: 278
Shtoni ne Preferenca  |  Shtoni pershtypje


Modele te ndryshme flokesh, plot vitalitet, energji, embelsi, butesi, paraqitje joshese, deshironi duart te bukura, elegante, plot hijeshi dhe paraqitje, zgjidhni modelin tuaj ne kete kata ...Lidhje per faqe: