Total: (1334) Pershendetje Vizitor | Identifikimi | Regjistrohuni
Kerkoni
... direktoria e faqeve shqiptare

Agjencia e punesimit - Punesim.Com

Agjencia e punesimit - Punesim.Com
  • !LU_CURRENTRATING!
 


Shtuar: 05/27/2009, Klikime: 1,977, Vleresime: 0, Pershtypje: 0, Vota: 0
Agjencia e punesimit - Punesim.Com
Agjencia pėr resurset njerėzore dhe ndėrmjetėsimin pėr punėsim Punėsim.Com ėshtė e themeluar nga kompania private Galiano MG nė qershor 2003. Pėr njė periudh tė shkurtėr ne ofruam shėrbime inovative. Pėr tė papunėsuarit - anėtarsim pa pagesė, pėr firmat me pagese. Online shfletimet nė data bazėn tone dhe shėrbimet profesionale pėr paraseleksionim, seleksionim, testime dhe intervista tė kandidatėve.

Shtoni ne PreferencaSkedare seksioni
Informacione te kerkuara  
Imazh Verifikimi

Pershtypje (0)

Jepni pershtypjen tuaj mbi kete faqe


Elemente te ngjashem