Total: (1334) Welcome Guest | Login Box | Register
Kerkoni
... direktoria e faqeve shqiptare

Horoskopi ditor dhe vjetor

Horoskopi ditor dhe vjetor Pick
  • Current Rating
 


Added: 09/07/2003, Hits: 24,345, Rating: 4, Reviews: 0, Votes: 2,102
Horoskopi ditor dhe vjetor
Horoskopi, ose harta jetėsore, ėshtė imazh ose diagram qė prezanton orėn e ndalur kozmike nė momentin kur keni lindur, pra imazh qė shpėrfaq pozicionin e planetėve nė atė moment. Lėkundjet planetare, ose energjitė qė kanė vepruar nė momentin kur keni lindur, janė unike. Horoskopi ėshtė projektplan i karakterit dhe potencialeve tuaja – pra portreti juaj kozmik. Lexoni parashikimin per diten e sotme, ate vjetore dhe karakteristikat kryesore te shenjes suaj te horoskopit, si edhe zodiakun perkates kinez.

Add To FavoritesSection Files
Request Information  
Captcha Image

Reviews (0)

Be the first to review


Related Items